Брендування авто ОблГазів✅У нашій історії було багато прикладів брендування автомобілів. Кожен з них є по праву унікальним, оскільки індивідуальний підхід до кожного клієнта, як у дизайні, так і у підборі матеріалів для виконання робіт, робить будь-яке замовлення таким, що легко запам’ятати.✅У чому унікальність брендування автомобілів ОблГазів?

Унікальність роботи з автомобілями ОблГазів було:

  1. ☑не виконати унікальний дизайн, бо його компанія вже розробила;
  2. ☑не проконсультувати з приводу матеріалів виконнаня робіт, бо ці дані вже були у технічному завданні від компанії.

✅Справжньою унікальною задачею було виконати великий об’єм робіт за той бюджет, який міг собі дозволити підприємство.➡З чого скадалася ціна на брендування авто для ОблГазів?

✅Після першого звернення, ціна клієнта не задовольнила. Тому ми прийняли рішення більш детально підійти до розрахунку, і вирішили почати зі знімання точних розмірів автомобіля, та особливостей форми кузова.
✅Проаналізувавши отримані розміри та комбінуючи плівку для обклеювання одразу на декілька автомобілів, ми змогли отримати ціну, яка виявилась меншою, за ту, на яку оформлювався запит. Всього завдяки діям, направленим на економію рекламного бюджету компанії ОблГаз, нам вдалося отримати 53 гарно поклеяних автомобілів, які обслуговують своїх споживачів у Львівській, Сумській, Харківській областях та місті Харкові.

➡Треба забрендувати авто? ⏩Зверніть увагу на такі моменти

✅Тому якщо Ваша компанія прагне зробити брендування власного великого парку автомобілів і не хоче при цьому витрачати задармо свій рекламний бюджет, то звертайтесь до нашої компанії за номерами телефонів, вказаних на сайті.
✅Будь ласка, повідомте нашому менеджеру, про свої наміри оклеяти декілька автомобілів. Пам’ятайте, ніколи не залишайте запит на розрахунок вартості брендування авто за 1 метр квадратний. Якщо Ви, аналізуєте таким чином компанії підрядники для виконання робіт, то маєте ризик “купити оптовий товар по роздрібним цінам”.

✅Хочете забрендувати автомобіль, але не маєте ніякого представлення про те, що для цього потрібно? Залиште запит на сайті і ❤️Smart Group Вам зателефонує.


НУЖНО ЧТО-ТО ПОХОЖЕЕ?

Пишите, консультация бесплатно:)


Как вас зовут?

Ваш номер телефона:


Оставить отзыв

Поля телефон и E-mail не являются обязательными и опубликованы не будут.


Позвонить
Звонки обрабатываются в рабочее время с ПН-ПТ с 9-00 до 18-00. Если Вы обратились не в рабочее время, мы обязательно Вам перезвоним.


Номера Харьковский офис

+380-98-39-36-488
+380-66-02-44-744Номера Чугуевский офис

+380-96-50-30-207
+380-99-77-03-336

Подпишитесь на нас

Наша цель

Максимальная удовлетворённость Клиента сервисом и качеством продукции. Гарантированное гарантийное обслуживание.