Конструкція “Я люблю Чугуїв” та електронний годинник✅Компанією Smart Group було виготовлено та встановлено конструкцію “Я ❤️люблю Чугуїв” та електронного годинника у вигляді серця на замовлення Чугуївської міської ради та комунального комплекса.
✅Встановили цю конструкцію у самому серці м. Чугуїв у сквері Молодіжний. В цій статті я хотів би розповісти з чого все починалося і як саме відбувався процес виробництва конструкції та світлодіодного годинника.

➡Виготовлення годинника та конструкції “Я люблю Чугуїв”

✅Годинник, було встановлено на місці звичайного механічного годинника. Вигляд старого механічного годинника, звичайно гармонічно доповнював площу, але у зв’язку з тим що постійно виникали проблеми з якістю роботи, керівництво комунального комплекса прийняло рішення замінити годинник на більш сучасний, світлодіодний електронний годинник.
✅Серед пропозицій, що надіслали інші підрядники, пропозиція компанії Smart Group виявилася найбільш вигідною і тому саме нашим спеціалістам було доручено виготовлення цього замовлення.➡Матеріали ⏩Виготовлення стели “Я ❤️люблю”

✅Матеріали що використовували для виготовлення конструкції це композитні панелі, металевий каркас з профільної труби, борта вивіски з пластика ПВХ. Світлодіоди підвищеної яскравості, яскравість яких, доречі, коригується фотоелементом.
✅Так при яскравому сонячному світлі світлодіоди вмикаються на максимальну потужність, а вночі потужність роботи світлодіодів зменшується до 20-30% щоб не засліплювати перехожих.

Об’ємні літери для стели

✅Об’ємні літери “я люблю Чугуїв” міська влада була вимушена виготовляти нові так як старі букви постійно пошкоджували вандали і вже вони не підлягали відновленню. Конструкцію нових літер виготовляли з більш міцних матеріалів, щоб попередити пошкодження напису. Але звичайно, як ти не роби, якщо знайдеться бажаючий розбити, пошкодити,, розмалювати то міцність матеріалів не стане на заваді.

✅Букви виготовлялись з ПВХ завтовшки 10 мм. По периметру в канавку монтувався світлодіодний шнур. Комутація відбувалася в середині букви. Каркас на який монтувалися світлові букви, це єдине що лишилось від старого напису, був виготовлений з профільних труб.

✅Варто зазначити, що як на мене, теперішнє місце розташування напису значно краще за старе, так як мешканці та гості міста будуть значно частіше фотографуватися та розміщувати свої фото на фоні напису у соціальних мережах. Безперечно це буде формувати позитивне враження та зайвий раз нагадувати про місто Чугуїв в області та в Україні.

P.S. Завжди приємно виконувати замовлення для рідного міста.НУЖНО ЧТО-ТО ПОХОЖЕЕ?

Пишите, консультация бесплатно:)


Как вас зовут?

Ваш номер телефона:


Оставить отзыв

Поля телефон и E-mail не являются обязательными и опубликованы не будут.


Позвонить
Звонки обрабатываются в рабочее время с ПН-ПТ с 9-00 до 18-00. Если Вы обратились не в рабочее время, мы обязательно Вам перезвоним.


Номера Харьковский офис

+380-98-39-36-488
+380-66-02-44-744Номера Чугуевский офис

+380-96-50-30-207
+380-99-77-03-336

Подпишитесь на нас

Наша цель

Максимальная удовлетворённость Клиента сервисом и качеством продукции. Гарантированное гарантийное обслуживание.