Вывеска для аптеки – “Міська сімейна аптека”


✅Міська сімейна аптека – це новий формат аптек, що пропонує мережа аптек медсервіс, на ринку медичних послуг. Незвичний як на мене підбір кольорів для оформлення аптечних мереж, але, можливо в цьому і основна мета використання саме цієї палітри – звернути на себе увагу, і голосно заявить про себе: “Погляньте на нас ми інакші, ми не такі як всі”. Та чи не цьому нас вчать на семінарах з маркетингу: “Відрізняєтесь від своїх конкурентів”.

➡Чи відрізняєтесь ви від своїх конкурентів?

✅Відмінність, торкнулася не лише зовнішнього вигляду вивіски, а й технології її виготовлення. Вперше медсервіс вирішив використати в буквах підсвічування і фасадної частини букви і її тильної сторони. Закріпивши літери на дистанційних тримачах, ми отримали ефект контурного підсвічування.
✅Ще одним бонусом, при використанні дистанційних тримачів – є додатковий об’єм вивіски, що надає привабливості об’ємним літерами вдень. Для виготовлення дистанційних тримачів, спеціалісти компанії Smart Group використовують алюміній, він значно міцніший ніж пластикові аналоги, та не втрачає свою міцність під впливом сонячних променів.

✅Основа під букви була виготовлена із композитної панелі, що була закріплена на каркас з профільної труби.

✅Що важливо, завжди металеві каркаси, які ми використовуємо в рекламних конструкціях ми грунтується та фарбуємо. До недавнього часу я не вважав це важливою інформацією, доти поки не дізнався, що деякі наші конкуренти, не вважають за потрібне виконувати таку важливу та обов’язкову процедуру.

✅Наружная реклама ❤️Smart Group
098-393-64-88066-024-47-44
➥Харьков. Московский, 191
➥Пн-ПТ с 9-00 до 18-00
⏩Приезжайте ✅Заказывайте наружную рекламу!НУЖНО ЧТО-ТО ПОХОЖЕЕ?

Пишите, консультация бесплатно:)


Как вас зовут?

Ваш номер телефона:


Оставить отзыв

Поля телефон и E-mail не являются обязательными и опубликованы не будут.


Позвонить
Звонки обрабатываются в рабочее время с ПН-ПТ с 9-00 до 18-00. Если Вы обратились не в рабочее время, мы обязательно Вам перезвоним.


Номера Харьковский офис

+380-98-39-36-488
+380-66-02-44-744Номера Чугуевский офис

+380-96-50-30-207
+380-99-77-03-336

Подпишитесь на нас

Наша цель

Максимальная удовлетворённость Клиента сервисом и качеством продукции. Гарантированное гарантийное обслуживание.