Вывеска для магазина “Шкарпеткова лавка”


Ми продовжуємо естафету оформлення незвичайних магазинів. Цього разу хочеться похвалитися оформленням мережі шкарпетково-панчошних магазинів “Шкарпекова”. С початку 2019 року спеціалістами компанії Смарт Групп було оформлено 5 магазинів Шкарпеткової у м. Харкові.

Про магазин

Основною товарною позицією магазина є шкарпетки, колготки, панчохи та інший смутний товар. Не дивлячись на достатньо вузьку товарну позицію, мережа розвивається та розширюється. Секрет мабуть в тому що товар який пропонується достатньо високої якості та за доступні кошти. Крім цього товар має досить нетривалий термін користування, особливо “капронки” :), тому наші клієнти вже мають безліч малює постійних клієнтів.Про оформлення магазину

Вивіска для магазину складається з двох елементів. Це букви об’ємні, з контражурним підсвічуванням, та та основ на яку ці букви змонтовані. При монтажі об’ємних літери на фасад торгового павільйону, наявність основи часто стає обов’язковою, так вийшло і цього разу. Частіше за все букви з підсвічуванням повинні монтуватися на вже готові павільйони, і комутацію букв зі зворотної сторони фасадних панелей робити не можливо і тут лишається обрати два варіанта встановлення букв, або з’єднували букви між собою з видноїю частини фасаду, або додатково використовувати основу. З естетичної точки зору звичайно ліпше виглядають букви на основі.

Крім вивіски співробітниками нашої компанії були оформлені вітрини торгового павільйону “Шкарпеткова”. Для цього використали самлклеючу плівку з повнокольоровим друком. Деякі вітрини тонувалися повністю, деякі оформлювалися з контурною підрізкою зображення.

Про порядок замовлення:

  • Виїзд спеціаліста, для отримання розмірів з павільону.
  • Підготовка дизайну оформлення конкретного магазинчику.
  • Погодження з Клієнтом зовнішнього виду реклами.
  • Виготовлення вивіски та друк на плівці для обклеювання вітрин.
  • Монтаж рекламною вивіски.
  • Підписання акту виконаних робіт, що містить інформацію про гарантійні зобов’язання.


НУЖНО ЧТО-ТО ПОХОЖЕЕ?

Пишите, консультация бесплатно:)


Как вас зовут?

Ваш номер телефона:


Оставить отзыв

Поля телефон и E-mail не являются обязательными и опубликованы не будут.


Позвонить
Звонки обрабатываются в рабочее время с ПН-ПТ с 9-00 до 18-00. Если Вы обратились не в рабочее время, мы обязательно Вам перезвоним.


Номера Харьковский офис

+380-98-39-36-488
+380-66-02-44-744
+380-73-13-50-386
+380-57-738-28-38Номера Чугуевский офис

+380-96-50-30-207
+380-99-77-03-336
+380-73-13-50-386
+380-57-738-28-38

Подпишитесь на нас

Наша цель

Максимальная удовлетворённость Клиента сервисом и качеством продукции. Гарантированное гарантийное обслуживание.